.

Szybki i bezpieczny transport

W 2016 roku w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na transport własnych pojazdów nasza firma zakupiła profesjonalną naczepę do przewozu pojazdów ciężarowych. Świadczymy usługi w zakresie transportu wszelkich pojazdów ciężarowych na terenie polski i europy zachodniej.

 

Dodatkowym atutem naszej działalności jest współpraca z wieloma przewoźnikami z całej Polski i Europy specjalizującymi się w transporcie przede wszystkim pojazdów ciężarowych ale i wszelkich innych towarów. Ugruntowana pozycja pozwala nam negocjować korzystne stawki a wieloletnia współpraca jest gwarancją dostarczenia zakupionych pojazdów i towarów do miejsca ich przeznaczenia w nienaruszonym stani i w możliwie jak najkrótszym czasie.

 

Firma B&B Trucks oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie importu i eksportu pojazdów i elastyczne dopasowywanie do indywidualnych potrzeb klientów. Gwarantujemy szerokie kontakty, sprawną organizację pracy, wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

transport-1
transport-3
transport-2
transport-4

Kupujesz czy sprzedajesz - dobrze trafiłeś!

Firma B&B Trucks gwarancją udanej transakcji kupna-sprzedaży

Bezpieczeństwo

Współpracując z naszą firmą masz pewność, że wszelkie transakcje przebiegną szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczeni w branży stawia nas na pozycji lidera. Dokładnie wiemy co robić aby zapewnić powodzenie każdej transakcji.

Szybkość działania

Nie tracimy czasu na zbędne działania. Wszystkie formalności załatwiamy bez zwłoki aby oszczędzać nasz wspólny - cenny czas.

Elastyczność

Nie możemy obiecać wszystkiego jednak zrobimy wszystko aby dostosować się do Twoich spersonalizowanych wymagań.

Zaciekawiła Cię nasza oferta?

Koniecznie sie z nami skontaktuj lub zostaw nam swoj numer telefonu, a my oddzwonimy

Skontaktuj się