.

Kim jesteśmy?

B&B Trucks to profesjonalna firma mająca swoją siedzibę w Bolewicach, na terenie województwa wielkopolskiego, działająca na rynku od 2010 roku. Współpraca z naszą firmą to gwarancja jakości, miłej obsługi pełnej satysfakcji!

 

Zajmujemy się importem oraz eksportem pojazdów użytkowych. Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą.Współpracujemy z klientami Europy Zachodniej, Środkowej i Wschodniej a od początku działalności sukcesywnie rozwijamy również współpracę z klientami z Krajów Arabskich oraz Afryki i Azji.

Największą wartością firmy B&B Trucks są nasi ludzie.

To specjaliści, którzy rzetelnie i z dużym zaangażowaniem wykonują powierzone im zadania. Tworzymy zgrany zespół ludzi, dla których praca jest nie tylko obowiązkiem, ale dostarcza także dużo satysfakcji i pozwala realizować swoje pasje. Pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności związanych z dostarczeniem zakupionych od nas pojazdów do celu ich przeznaczenia.

 

Wieloletnia współpraca i doświadczenie z agencjami celnymi oraz spedycjami morskimi całej Europy pozwala nam szybko i sprawnie rozwiązywać problemy oraz odprawiać i wysyłać naszej pojazdy.

Kupujesz czy sprzedajesz - dobrze trafiłeś!

Firma B&B Trucks gwarancją udanej transakcji kupna-sprzedaży

Bezpieczeństwo

Współpracując z naszą firmą masz pewność, że wszelkie transakcje przebiegną szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczeni w branży stawia nas na pozycji lidera. Dokładnie wiemy co robić aby zapewnić powodzenie każdej transakcji.

Szybkość działania

Nie tracimy czasu na zbędne działania. Wszystkie formalności załatwiamy bez zwłoki aby oszczędzać nasz wspólny - cenny czas.

Elastyczność

Nie możemy obiecać wszystkiego jednak zrobimy wszystko aby dostosować się do Twoich spersonalizowanych wymagań.

Zaciekawiła Cię nasza oferta?

Koniecznie sie z nami skontaktuj lub zostaw nam swoj numer telefonu, a my oddzwonimy

Skontaktuj się